Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afrykańskie mango na odchudzanie - albo na pewno aktywne oraz łagodne?
09-12-2015, 06:06 PM
Post: #1
Afrykańskie mango na odchudzanie - albo na pewno aktywne oraz łagodne?
Afrykańskie mango (Irvingia gabonensis) na odchudzanie od była normalne jest w Poziomach Zjednoczonych, gdzie tabletki z ekstraktem z nasion tego niecodziennego rezultacie są hitem wśród tamtejszych suplementów diety, które pozwolą pozbyć się zbędnych kilogramów. W USA o afrykańskim mango wytworzyło się głośno za sprawą dr. Mehmata Oza (prowadzącego talk show Doktor Oz radzi). Dr Oz sam sprawdził tabletki z wyciągiem również po wstępnym maju ich obsługiwania (tylko 1 tabletki dziennie) stracił 7 funtów (czyli ok. 3,18 kg) - bez http://www.ivyfly.net/bbs/home.php?mod=space&uid=73433 dokonywania wszystkich napraw w domowej wypłacie także ćwiczeń gimnastycznych. Wkrótce zaczął wykorzystywać suplement swoim pacjentom, oraz również opowiedział o indywidualnym odkryciu w kalendarzu Oprah Winfrey, co przydałoby się do intensywnej popularności afrykańskiego mango. Rzeczywiście, niektórzy naukowcy potwierdzają odchudzające racje tego efektu, jednak inni podchodzą sceptycznie do owoców ich doświadczeń i informują, że olejek z jego nasion pamięta i działania niepożądane.

Judith L Ngondi, Julius E Oben i Samuel R Minka z University of Yaounde w Kamerunie, których wyniki badań zostały wydrukowane w czasopiśmie „Lipids in Health and Disease”, twierdzą, że sok z nasion afrykańskiego mango że posłużyć pozbyć się zbędnych kilogramów. W ich testowaniu w 2005 roku wzięło udział 40 ochotników. 28 osób otrzymało wyciąg z Irvingia gabonensis, a 12 placebo (wszyscy po 1,05 g trzy razy dziennie, przed posiłkiem). Po 4 tygodniach eksperymentu badacze porównali utratę wartości w obu częściach a osiągnęliśmy do projektu, że u kobiet, które zatrudniały suplementy z afrykańskim mango, średnia http://www.kless.fr/index.php/component/k2/item/22589 waga ciała stanowiła krótsza o około 5,3 proc., natomiast obok kobiet z większości kontrolnej – o jakiś 1,3 proc. Podobnie w centralnej klasie odnotowano znaczący spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów i przebieg cholesterolu HDL. W kadrze z placebo nie wykazano żadnej zmiany w skupieniu składników lipidowych krwi.

Odchudzające właściwości afrykańskiego mango kameruńscy naukowcy zbadali ponownie w 2009 roku, lecz z dużo rozwiniętym sokiem z nasion afrykańskiego mango - IGOB131. W 10-tygodniowym eksperymencie wzięły udział 102 panie z nadwagą lub otyłością, które rozłożono na dwie części. Jedna otrzymywała 150 mg IGOB131, i druga placebo (na 30-60 minut przed obiadem i kolacją). Okazało się, że ekstrakt wywarł dobroczynny nacisk na moc ciała rozpoznawanych także rozmaite parametry typowe dla systemu metabolicznego. Znacząco poprawiły się http://pabellon.org/es/easyblog/entry/7-...nehmen1456 zawartość tkanki tłuszczowej, obwód w talii, i ponad stężenie cholesterolu całkowitego, cholesterolu LDL, poziomu glukozy we natur, białka C-reaktywnego, adiponektyny i leptyny we natury. We skutkach naukowcy zaznaczyli, że sok z nasion Irvingia gabonensis umie się okazać potrzebny w rozgrywce z epidemią otyłości, hiperlipidemią i insulinoopornością. Wyniki badań jeszcze zostały opublikowane w piśmie „Lipids in Health and Disease”. W obu przypadkach sok z afrykańskiego mango proste życie zawdzięczał błonnikowi.

.


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)